Môj TEXNET
LEGRAND

Záložné zdroje
LEGRAND

SPRÁVNE RIEŠENIA PRE KAŽDÚ APLIKÁCIU

Ponuka záložných zdrojov LEGRAND dokáže uspokojiť všetky požiadavky nielen na výkon a dobu zálohy, ale predovšetkým na technické riešenie. LEGRAND UPS sú riešením pre všetky aplikácie.

Ako priamy distribútor spoločnosti LEGRAND, Vám prinášame pokročilé riešenia v oblasti zálohovania dát. Záložné zdroje LEGRAND sa vyznačujú širokou škálou pr evedenia a výkonu a to od 600 VA až po 4 800kVA.

MALÉ UPS DO 3kVA -
JEDNOFÁZOVÉ

MALÉ UPS DO 3kVA - JEDNOFÁZOVÉ

NIKY a NIKY S sú ideálnym riešením pre zálohu napájania do 3kVA pre jednotlivé pracovné stanice, zabezpečovacie systémy alebo malé telefónne ústredne.

KONVENČNÉ UPS DO 10kVA -
JEDNOFÁZOVÉ

KONVENČNÉ UPS DO 10kVA - JEDNOFÁZOVÉ

DAKER DK sú UPS v prevedení „tower“ alebo „rack“ pre umiestnenie do dátových rozvádzačov. Riešenie pre zálohu firemných pracovísk a serverov do 10kVA.

KONVENČNÉ DO 4 800kVA -
TROJFÁZOVÉ

KONVENČNÉ DO 4 800kVA - TROJFÁZOVÉ

Konvenčné UPS pre zálohovanie napríklad evakuačných výťahov ale aj veľkých priemyselných prevádzok alebo technológií v dopravnej infraštruktúre o výkone 10-4 800kVA.

MODULÁRNE –
RÔZNE KOMBINÁCIE FÁZ

MODULÁRNE – RÔZNE KOMBINÁCIE FÁZ

Sofistikované riešenia pre aplikácie 10-120kVA s požiadavkou na redundanciu a nepretržitú dostupnosť zálohy napájania aj v prípade prebiehajúcej údržby na UPS (dátové centrá). Modulárne UPS sa okrem jednoduchej údržby vyznačujú taktiež veľmi vysokou účinnosťou.