Môj TEXNET

Partneri spoločnosti TEXNET s.r.o.

MOLEX PREMISE NETWORKS

MOLEX PREMISE NETWORKS

V MOLEX PREMISE NETWORKS sa všetky aktivity sústreďujú okolo toho, čo je najdôležitejšie pre Vás - a tým je ochrana integrity Vašich dát. A práve skutočnosť, že má jediný, jasne definovaný cieľ, mu umožňuje poskytovať zákazníkom tie najmodernejšie, inovatívne riešenia sieťových kabeláží. Tým sa líši od všetkých ostatných na trhu a to je tiež dôvod, prečo čoraz viac ľudí z celého sveta spolieha na špičkovú komunikačnú infraštruktúru od MOLEX PREMISE NETWORKS.

www.molexpn.com

HUBER+SUHNER

HUBER+SUHNER

Spoločnosť HUBER+SUHNER vznikla v roku 1969 spojením firiem Suhner + Co. AG (založené 1864) a R. & E. Huber AG. (založené 1881). HUBER + SUHNER AG vyvíja, vyrába a predáva kompletné systémové riešenia pre telekomunikácie, priemysel a dopravnej infraštruktúry. Spoločnosť sa zameriava na Radio Frequency, Fiber Optics a Cables and Polymers technológie.

S využitím optických komponentov HUBER + SUHNER vám dávame možnosť riešiť vašu optickú infraštruktúru ako CELOK. To znamená použitiie všetkých výrobkov (optické káble, optické konektory, adaptéry, prepojovacie káble, optické vane, management systémy, splitre, multiplexory ... a ďalšie doplnky) od jednej značky, ktorej inžinieri venujú veľké úsilie vývoju, vyladeniu a následnej výrobe týchto komponentov ako celku. Takto získate istotu perfektnej synchronizácie všetkých prvkov. A čo je najdôležitejšie, budete mať bezproblémovú a dlhodobo funkčné optickú sieť. To všetko bez rizika okamžitých alebo neskorších závad.

www.hubersuhner.com

OPTRAL

OPTRAL

Spoločnosť OPTRAL vznikla roku 1986 a je svetovým výrobcom optických káblov a optických prevodníkov. Vyrába široké portfólio optických káblov do všetkých, aj náročných prostredí. Za pozornosť stoja predovšetkým tzv. samozávesné káble ADSS, CDAD káble s vysokou odolnosťou proti ohňu a mechanickému poškodeniu a ďalšie. Samozrejmosťou je aj OEM zákazková výroba. Hlavné ciele spoločnosti OPTRAL sú všestrannosť, rýchlosť, flexibilita a predsavzatie vyrábať vždy v EU /ESP/.

www.optral.com

EURO-BOX

EURO-BOX

Spoločnosť EURO-BOX vznikla na začiatku 90-tich rokov a od svojho vzniku sa venuje výrobe rozvádzačov a príslušenstva. Program spoločnosti obsahuje široké portfólio rozvádzačov vo všetkých dostupných profiloch. Momentálne sa na výrobe rozvádzačov a príslušenstva podieľa viac ako 100 zamestnancov. Spoločnosť EURO-BOX vlastní certifikát ISO 9001:2000, certifikáty k jednotlivým produktovým radám a na výrobu používa najmodernejšie stroje.

www.eurobox.pl

TELENCO

TELENCO

Pri realizáciách samonosných riešení je veľmi dôležité dbať na správny výber ako samonosných optických káblov, tak aj kvalitného kotviaceho materiálu.

TEXNET, priamy distribútor kotevnej techniky od spoločnosti TELENCO, Vám ponúka kompletné portfólio výrobkov pre zavesenie optických a metalických káblov medzi budovami alebo na drevené, betónové a kovové stĺpy.

www.telenco.com

GENERAL CABLE

GENERAL CABLE

Spoločnosť GENERAL CABLE je jedným zo svetových lídrov vo výrobe káblov a riešení nielen pre oblasť štruktúrovaných kabelážnych systémov. S tradíciou už viac ako 100 rokov je GENERAL CABLE jednou zo spoločností, ktorá vďaka svojej činnosti, inovácií a pokroku prispieva k zlepšeniu kvality života ľudí. Stratégia spoločnosti je založená na motte: "The Power of ONE" - schopnosť stať sa dodávateľom, ktorý spĺňa všetky požiadavky svojim zákazníkom.

www.generalcable.com

LEGRAND

LEGRAND

Spoločnosť LEGRAND je svetový špecialista pre elektrické inštalácie a digitálne systémy budov. Orientuje sa na technický dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia.

www.legrand.sk

ZYXEL

LEVEL ONE

Spoločnosť ZyXEL patrí už viac než 20 rokov k popredným svetovým dodávateľom sieťových produktov, ktorí dokážu plniť celú škálu požiadaviek. Tieto produkty sú prvou voľbou pre mnohých poskytovateľov internetových služieb, ktorí pripájajú cez 400 000 malých a stredných podnikov a viac než 70 miliónov koncových užívateľov na celom svete.

Pri vývoji produktov a služieb sa riadi ľudským hľadiskom: nejde len o samotné zariadenia, ale tiež o záväzok, ktorý do nich vkladá. V produktoch ZyXEL sa odráža porozumenie, že technológia je len tak dobrá, ako užitočná je pre ľudí, ktorí ju používajú. Pomôže ľudom efektívnejšie komunikovať? Prispeje ku zlepšeniu ich života? To sú otázky, ktoré určite stojí za to si klásť. Preto ZyXEL pri navrhovaní každého produktu starostlivo zvažuje jeho praktickosť, hodnotu, súčinnosť so súčasnými a budúcimi technologickými štandardami a systémami, aj možnosť zlepšovať život zákazníkov prostredníctvom jeho používania.

www.zyxel.com

LEVEL ONE

LEVEL ONE

Spoločnosť LEVEL ONE je výrobcom aktívnych prvkov počítačových sietí. Vďaka vývoju širokého portfólia sieťových komponentov, je možné zostaviť flexibilné, výkonné a spoľahlivé siete (LAN, MAN, WAN) pre veľké , stredné i malé spoločnosti.

www.level-one.de

ITW CHEMTRONICS

ITW CHEMTRONICS

Spoločnosť ITW CHEMTRONICS sa okrem iného venuje vývoju a výrobe čistiacich prostriedkov pre vláknovú optiku. Dovážame dokonalé prostriedky a sady pre čistenie optických konektorov, vlákien aj prístrojov používaných pri práci s optickými vláknami a káblami.

www.chemtronics.com

SERVER TECNOLOGY

SERVER TECNOLOGY

Experti v spoločnosti SERVER TECHNOLOGY dlhodobo vyrábajú najvyššiu kvalitu produktov pre distribúciu elektriny v rozvádzačoch a monitorovacích riešení, ktoré pomáhajú riadiť energetickú kapacitu, znížiť výpadky a zvýšiť energetickú účinnosť. Produkty SERVER TECHNOLOGY sú vyrobené tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a sú 100% výkonovo testované na spoľahlivodť a presnosť.

SERVER TECHNOLOGY Vám dáva kontrolu nad Vašimi rozhodnutiami v oblasti energetickej efektívnosti v pofesionálnych IT prostrediach. Už viac ako 28 rokov je SERVER TECHNOLOGY najväčšou spoločnosťou na svete s riešeniami pre správu napájania a je svetovou jednotkou v oblasti PDU pre dátové centrá a monitorovacieho SW výkonu.

www.servertech.com

DURALINE

EMTELLE

Dura-Line patrí medzi hlavných medzinárodných výrobcov a distribútorov spojených s komunikačnou a energetickou infraštruktúrou a taktiež distribútorom systémov zahrňujúcich rúrky, rúrky s káblom, chráničky a ich príslušenstvo. Vo firme Dura-Line poskytujeme tzv. „mission critical“prvky sietí a infraštruktúry. Svoju zodpovednosť berieme veľmi vážne. Náš skúsený obchodný tým a zamestnanci technickej podpory sa zaviazali pracovať a vyrábať kvalitne. Naše pokračujúce výrobné inovácie spojené s našimi neprekonateľnými výrobnými skúsenosťami nám dávajú schopnosť podporovať vaše špecifické potreby pre inštaláciu, kdekoľvek nás potrebujete.

www.duraline.cz

OPTIFAB

KEYFIBRE

OPTiFab Intl. je popredným výrobcom a dodávateľom optických sieťových produktov a príslušenstva. Špecializuje sa na výrobu adaptérov, konektorov, prepojovacích káblov, pigtailov, MPO riešení, útlmových článkov, optických káblov, optických spojok, patch panelov...

www.optifab.com

KEYFIBRE

KEYFIBRE

KeyFibre je popredný špičkový dodávateľ konektivity s odbornými znalosťami v oblasti optického a mechanického spojenia. S rastúcou popularitou a znalosťou komunikačných technológií optických vlákien rastie aj dopyt po produktoch KeyFibre. Všetky výrobky KeyFibre zaručujú optimálny výkon s minimálnymi nákladni a kompletnú inštaláciu bez potreby špeciálneho náradia. KeyFibre ponúka široké spektrum inovatívnych produktov pre FiTH a FTTH systémy, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu zákaznických služieb, konkurenčné ceny a flexibilitu.

Výnimočnosť služieb a produktov KeyFibre je vyššia ako očakávania trhu a preto je to ideálny partner, pre ktorého je Váš úspech prvým a jediným cieľom.

www.keyfibre.com