Môj TEXNET
Logo General Cable

Štruktúrované
kabelážne systémy
GENERAL CABLE

GARANCIA A ZÁRUKA KVALITY

Spoločnosť GENERAL CABLE je jedným zo svetových lídrov vo výrobe káblov a riešení nielen pre oblasť štruktúrovaných kabelážnych systémov. S tradíciou už viac ako 100 rokov je GENERAL CABLE jednou zo spoločností, ktorá vďaka svojej činnosti, inovácií a pokroku prispieva k zlepšeniu kvality života ľudí.

Stratégia spoločnosti je založená na motte: "The Power of ONE" - schopnosť stať sa dodávateľom, ktorý spĺňa všetky požiadavky svojim zákazníkom.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO PRODUKTOV A INOVÁCIÍ

Produktové portfólio káblov a komponentov je veľmi rozsiahle, od silových, optických, riadiacich a telekomunikačných káblov, až po špeciálne káblové riešenia.

25 ROKOV KABELÁŽE JETLAN+

Systém štruktúrovanej kabeláže JetLan+ je riešením pasívnej komunikačnej infraštruktúry v troch typoch kabelážnych systémov. JetLan6A+ Cat.6A 10G schopný prenášať 10GBase-T protokol a dva systémy pre prenosy 1Gbit/s a to JetLan6+ Cat.6 a JetLan5e+ Cat.5e.

Kabeláže JetLan+ sú ideálnym riešením, ktorý zohľadňuje požadavky trhu, ako sú systémová garancia komponentov (DELTA certifikáty), prijateľná cenová úroveň a veľmi rýchla dostupnosť jednotlivých komponentov. Všetky komponenty sú testované, vyvíjané a certifikované v nezávislých laboratóriách, čo zaručuje vysokú a stálu kvalitu jednotlivých komponentov a dlhodobú stabilitu a systémovú funkčnosť jednotlivých kategórií.

Kvalita výroby dátových a optických káblov a komponentov JetLan+ je odzrkadlená v 25 ročnej systémovej záruke garantovanej priamo výrobcom (GENERAL CABLE) a inštalovaná certifikačným partnerom spoločnosti TEXNET. Garančný program sa vzťahuje na všetky produkty z portfólia "GENERAL CABLE DATA TRANSMISSION".