FiTH - Fiber-in-The-Home

FiTH - Fiber-in-The-Home

FiTH - Fiber-in-The-Home

Nové aplikácie, ako například HD-TV, 3D-TV, Video na požiadanie /VOD/, On-line hry, Práca na diaľku, E-zdravotníctvo /eHealth/ a inteligentné domy, rovnako potrebujú ako vysokorýchlostný internet, tak i čoraz väčšiu šírku pásma. A čím viac, bez ohľadu na to, čobudúcnosť ukáže, by sme mali byť pripravený, že tento trend bude pokračovať.

Optické vlákno je sieťové riešenie, ktoré je schopné plniť tieto úlohy - dnes a čo je ešte dôležitejšie, aj v budúcnosti. V rámci riešenia Fiber-in-The-Home /FiTH/ zabezpečuje vedenie v budovách, obytných bytoch a rodinných domoch a preto je veľmi dôležitou súčasťou tohto riešenia. Samotné FiTH je súčasťou sieťovej architektúry Fiber-To-The-Home /FTTH/, ktorá využíva spojenie od dátového centra až do objektu účastníka. Nakoľko sa stáva štandardom, že objekty sú napojené na optické siete po celom svete, stáva sa riešenie FiTH deň po dni dôležitejším.

FiTH - riešenie, ktoré uspokojí Vaše potreby

FiTH plní veľmi rozdielne požiadavky pre rôznorodú skupinou zákazníkov: ISP operátori, architekti, inštalačné spoločnosti, investori a užívatelia objektov - všetci z nich majú veľmi odlišné potreby. To je dôvod, prečo je potrebné venovať samostatnú a špeciálnu pozornosť tejto problematike.

Naši obchodní partneri /výrobcovia (HUBER+SUHNER a KEYFIBRE) vyvinuli nielen nové výrobky, ale celý systém riešenia, ktorý spĺňa všetky tieto požadavky. Nové revolučné konektory, mechanické spojky, FiTH a FTTx optické káble a prehľadné optické boxy a zásuvky umožňujú ľahkú a efektívnu inštaláciu vo vnútri budov a obytných bytových jednotiek, bez nutnosti špeciálneho technického vybavenia. Bližšie informácie nájdete na tejto stránke v sekcii Riešenia alebo Produkty.

TEXNET - excellence in networking solutions

TEXNET je distribútor komponentov a systémových riešení. Poskytuje komplexnú podporu v oblasti štruktúrovaných kabeláží, optických sietí a rozvádzačov. Naši zákazníci vysoko oceňujú, že sme špecialisti so znalosťou praktický chaplikácií.

Ponúkame Vám technické odborné znalosti v komunikácii s výrobcami, ktorý tvoria svetovú špičku vo svojom odbore a to nám poskytuje jedinečný základ pre neustále inovácie zamerané na potreby našich zákazníkov.

Naša misia je spojená s kvalitou a preto robíme všetko preto, aby naše produktové portfólio a systémové riešenia patrili medzi špičku a takisto aj nami poskytované služby.

Ponúkame široký sortiment výrobkov, ktoré garantujú splnenie vysokých štandardov kvality, opierajúc sa o flexibilné a spoľahlivé služby s rýchlou odozvou. A práve skutočnosť, že máme jediný, jasne definovaný cieľ, nám umožňuje poskytovať zákazníkom tie najmodernejšie, inovatívne riešenia sieťových riešení.

HUBER+SUHNER

H+S Group je popredný svetový dodávateľ komponentov a systémov pre elektrické a optické pripojenie. Ponúka odborné znalosti v oblasti rádiovej komunikácie, optickej konektivity a nízkeho napätia, a to všetko pod jednou strechou, čím poskytuje výborný základ pre neustále inovácie, ktoré sú zamerané na potreby zákazníkov po celom svete.

Na trhu komunikačných systémov sa H+S sústreďuje na riešenia s pridanou hodnotou a špeciálnymi funkciami pre zákazníka, ktoré sú určené aj pre špeciálne aplikácie a znižujú celkové prevádzkové náklady.

www.hubersuhner.com

KEYFIBRE

KeyFibre je popredný špičkový dodávateľ konektivity s odbornými znalosťami v oblasti optického a mechanického spojenia. S rastúcou popularitou a znalosťou komunikačných technológií optických vlákien rastie aj dopyt po produktoch KeyFibre. Všetky výrobky KeyFibre zaručujú optimálny výkon s minimálnymi nákladni a kompletnú inštaláciu bez potreby špeciálneho náradia.

KeyFibre ponúka široké spektrum inovatívnych produktov pre FiTH a FTTH systémy, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu zákaznických služieb, konkurenčné ceny a flexibilitu. Výnimočnosť služieb a produktov KeyFibre je vyššia ako očakávania trhu a preto je to ideálny partner, pre kterého je Váš úspech prvým a jediným cieľom.

www.keyfibre.com

SILEC CABLE

Výrobca SILEC CABLE je popredným výrobcom optických káblov a patrí do skupiny GENERAL CABLE, ktorá je jedným s popredných výrobcov káblov. Medzi hlavné produktové skupiny spoločnosti patrí: Vysoko-napäťové káble a komponenty, nízko a stredno-napäťové káble a komunikačné káble.

SILEC CABLE odroku 1983 úspešne dodáva hlavným telekomunikačným operátorom, dodávateľom a distribútorom vo viac ako 70 krajinách.

www.sileccable.com/

OPTRAL

Spoločnosť OPTRAL vznikla roku 1986 a je svetovým výrobcom optických káblov a optických prevodníkov. Vyrába široké portfólio optických káblov do všetkých, aj náročných prostredí. Za pozornosť stoja predovšetkým tzv. samozávesné káble ADSS, CDAD káble s vysokou odolnosťou proti ohňu a mechanickému poškodeniu a ďalšie. Samozrejmosťou je aj OEM zákazková výroba. Hlavné ciele spoločnosti OPTRAL sú všestrannosť, rýchlosť, flexibilita a predsavzatie vyrábať vždy v EU /ESP/.

www.optral.com